ДИТЯЧИЙ САДОК

Приватний дитячий садок | Гімназія "ПРЕМ'ЄР" Запрошує малюків до нашої родини.

З турботою до підростаючого покоління.

Наш дитячий садок - це маленька країна дитинства, в якій Ваші діти перебувають цілий день. З дітьми працюють справжні фахівці своєї справи.

Наші вихователі:

- Аксаковська Людмила Іванівна - вихователь з вищою категорією і 14-річним стажем роботи з дітьми. Є основним вихователем групи, яка йде до школи.

Проводить заняття з малювання використовуючи нетрадиційні методи (малювання на вологому папері, малювання восковими олівцями, малювання сіллю і т.д.) та ейдетики.

На заняттях з художньої праці з дітьми не тільки ліплять, клеять, але й вчить шити, вчить користуватися голкою, виконує роботи з тіста, макаронів і т.д. На заняттях з ейдетики (розвиток пам'яті) діти вчать вірші в нетрадиційній формі, запам'ятовують різноманітні слова в надзвичайно цікавих формах.

- Англійській мові дітей навчає Сорочан Альона Василівна, жодне заняття не відбувається без веселих ігор, пісень та віршів.

Ідучи до школи діти вже мають гарний багаж знань з англійської мови.

Велика увага в садочку приділяється і фізичному розвитку дітей. Щодня з дітьми проводиться гімнастика на свіжому повітрі.

Леся Степанівна Боднар проводить заняття з хореографії.

Діти з великим задоволенням ходять до дитячого садочка, бо саме тут їм відкривають інтерес до знань, навчають їх і щиро люблять.

detsad1_edited.jpg
detsad.jpg