ІСТОРІЯ ГІМНАЗІЇ "ПРЕМ'ЄР"

В гімназії 'Прем'єр', ліцензованому навчальному закладі нового типу, що знаходиться в Святошинському районі, навчаються діти, які становитимуть національну еліту України. Адже слово 'прем'єр' походить від французького 'premier', що означає 'перший'. Так і гімназія прагне стати однією з перших серед кращих у навчанні і вихованні нового покоління, неповторної особистості.

Гімназія була створена у 2003 році для освіти дітей, та розкритя їх здібностей і талантів.

Навчання будується так, щоб воно було цікавим та ефективним для всіх дітей.

Крім дисциплін, обов'язкових для загальної середньої школи, гімназисти вивчають основи теорії економіки та психологічних знань, основи філософії та правознавства, культуру мовного спілкування, риторику, історію світової культури, історію та культуру Великої Британії, логіку, продуктивне читання, основи етики та естетики.

Візитною карткою Гімназії стала інноваційна технологія, яка полягає у співпраці українських і американських викладачів, завдяки якій учні мають змогу поринути в атмосферу англійської мови та отримати задоволення від її вивчення. . Також гімназисти вивчають німецьку мову або іспанську - за бажанням учнів або батьків.

Також в гімназії не залишається без уваги розвиток творчих здібностей та естетичне виховання учнів. В цьому колектив гімназії тісно співпрацює з багатьма творчими колективами міста Києва, музеями, театрами. В гімназії діють декілька студій: хореографічна, вокальна, художня, музична. Серед особливих досягнень творчих колективів гімназії участь в міських фестивалях «Обдаровання», «Привіт, англійська», міжнародних конкурсах «Квітка на камені». Особливо успішним стала участь у міжнародному конкурсі-фестивалі «Планета мистецтв».Талановиті учні гімназії приймали участь у 8 номінаціях, та одержали 8 нагород, серед яких дві – І місце.
У гімназистів формується культура здоров'я, навичок і потреби у здоровому способі життя. Працюють секції з футболу, східних єдиноборств, художньої гімнастики. Змагання з футболу «Кубок Націй». Місце проведення – British school. Учні гімназії зайняли І місце – Головний кубок змагань.

• 5 місце по Києву по ЗНО з англійської мови;

• 200 балів з ЗНО - англ., Історія;

• Щорічно випускаються медалісти ;

• Щорічно маємо переможців районних і міських Всеукраїнських олімпіад  і конкурсів;

• Високий % вступу випускників гімназії в ВНЗ за кордоном;

• Щорічний високий % здачі учнями 11 класу міжнародного іспиту з англійської мови

«IELTS» і отримання сертифікатів для вступу до в Міжнародні школи Великобританії;

• Неодноразові 1 місця на Київському фестивалі «обдарованими» в номінації хореографія;

• Щорічне підвищення кваліфікацій.

У нас орієнтація на глобальні завдання освіти сьогодення. Гімназія взяла собі за мету створити комфортні умови для повноцінного інтелектуального, фізичного і духовного розвитку кожної дитини. Гімназисти навчаються бути справжніми, гармонійно розвиненими, впевненими у собі людьми. Це сучасний заклад, в якому зберігаються і ефективно застосовуються кращі здобутки світової педагогіки та інноваційні технології.

Набільші досягнення в гімназії "ПРЕМ'ЄР"