ВІДГУКИ

Приватна школа | Гімназія "ПРЕМ'ЄР" | Київ

Улыбаясь молодая женщина

Хотіла б висловити величезну подяку всьому колективу і адміністрації за високий професіоналізм і чуйне ставлення до учнів. Навчання дійсно побудовано в зручній формі для дитини. Дитина може висловити свою думку, задати уточнюючі питання. Вчителі з повагою ставляться до особистості учня, будують роботу на уроці з урахуванням всіх його особливостей.

Антоненко Д.А.

20.12.18

Деловая женщина Typing

Огромное спасибо за атмосферу. Очень важно видеть довольного ребенка, преисполненного желанием приходить и учиться. Нам, родителям очень важно видеть как ребенок с удовольствием посещает школу.

Дударенко О.В.

04.09.19

Среднего возраста женщина

Школа вразила своєю відкритістю, здатністю завжди знаходити спільну мову зі своїми учнями та їх батьками. Методика навчання - успішна. Незважаючи на те, що ми пропустили більше місяця уроків, вчителі змогли не тільки наздогнати і не дозволити учневі мати прогалини в знаннях, але і з деяких предметів випередити програму. Це викликає повагу, професіонали своєї справи.

Власенко К.Д.  24.02.20.